Raspored

RASPORED +

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

DANAS

SUBOTA

SUTRA

NEDJELJA

Petak

Diadora TV Zadar
  • 02:00Kraj programa
  • 07:00Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 07:55Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 08:25Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 09:35Biti perlica , emisija za djecu
  • 10:00Vijesti, informativni program
  • 10:30Bctv, teleprodaja
  • 10:45U zdrav mozak Summer 8 (12), zabavna emisija
  • 11:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 12:00Bctv, teleprodaja
  • 12:15Savršeni auto, dokumentarni program
  • 13:15Bctv, teleprodaja
  • 13:30Kulturno D, informativni program
  • 14:00Bctv, teleprodaja
  • 14:15Pobjednici, dokumentarni program
  • 14:30Zvijezde!, dokumentarni program
  • 15:00Vijesti, informativni program
  • 15:15Bctv, teleprodaja
  • 15:30Najveći redatelji Hollywooda, dokumentarni program
  • 16:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 17:00Agroturizam, informativni program
  • 17:30Žurnal, zabavna emisija
  • 18:00Bez kompromisa, informativni program
  • 18:30Vijesti, informativni program
  • 19:00U prvom planu, informativni program
  • 20:00One nastupaju, zabavna emisija
  • 21:05Stav, kontakt program uživo
  • 22:10Vijesti, informativni program
  • 22:40U zdrav mozak Summer 8 (12), zabavna emisija
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 02:00Kraj programa
  • 07:00Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 07:45Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 08:15Biti perlica , emisija za djecu
  • 08:45Pogled izbliza, dokumentarni program
  • 09:15Dečko, dama i Ana , zabavna emisija
  • 10:30Bctv, teleprodaja
  • 10:45Bctv, teleprodaja
  • 11:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 12:00Bctv, teleprodaja
  • 12:15Zadarske kronike, informativni program
  • 12:45Žurnal, zabavna emisija
  • 13:15Život manjina, informativni program
  • 13:45Bctv, teleprodaja
  • 14:00Najbolja zabava, zabavna emisija
  • 14:30Šibensko-kninske kronike, informativni program
  • 15:00Vijesti, informativni program
  • 15:15Bctv, teleprodaja
  • 15:30Najveći redatelji Hollywooda, dokumentarni program
  • 16:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 17:00Agrokultura, poljoprivredna emisija
  • 18:00Do cilja, sportski program
  • 18:30Vijesti, informativni program
  • 19:00Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 20:00Savršeni auto, dokumentarni program
  • 21:05Stav, kontakt program uživo
  • 22:10Vijesti, informativni program
  • 22:40U zdrav mozak Summer 8 (12), zabavna emisija
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 02:00Kraj programa
  • 07:00Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 07:55Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 08:25Stav, kontakt program uživo
  • 09:30Biti perlica , emisija za djecu
  • 10:00Vijesti, informativni program
  • 10:30Bctv, teleprodaja
  • 10:45U zdrav mozak Summer 8 (12), zabavna emisija
  • 11:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 12:00Bctv, teleprodaja
  • 12:15Do cilja, sportski program
  • 12:45Bctv, teleprodaja
  • 13:00Najbolja zabava, zabavna emisija
  • 13:30Bctv, teleprodaja
  • 13:45Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 14:00Najveći redatelji Hollywooda, dokumentarni program
  • 14:30Zadarske kronike, informativni program
  • 15:00Vijesti, informativni program
  • 15:15Bctv, teleprodaja
  • 15:30Pobjednici, dokumentarni program
  • 16:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 17:00Savršeni auto, dokumentarni program
  • 18:00Duhovne misli, vjerski program
  • 18:30Vijesti, informativni program
  • 18:55SERVIS KOŠIĆ: Prezentacija uređaja za čišćenje suhim ledom, sponzorirani program
  • 19:05Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 19:45Biblijska Istina – Priča o Milosti, vjerski program
  • 20:00Vježbanje Demokracije, talk show
  • 21:05Stav, kontakt program uživo
  • 22:10Dalmatina, informativni program
  • 22:40U zdrav mozak Summer 8 (12), zabavna emisija
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 02:00Kraj programa
  • 07:00Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 07:55Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 08:25Stav, kontakt program uživo
  • 09:35Biti perlica , emisija za djecu
  • 10:00Vijesti, informativni program
  • 10:30Bctv, teleprodaja
  • 10:45U zdrav mozak Summer 8 (12), zabavna emisija
  • 11:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 12:00Bctv, teleprodaja
  • 12:15Duhovne misli, vjerski program
  • 12:40SERVIS KOŠIĆ: Prezentacija uređaja za čišćenje suhim ledom, sponzorirani program
  • 12:45Bctv, teleprodaja
  • 13:00Najbolja zabava, zabavna emisija
  • 13:30Bctv, teleprodaja
  • 13:45Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 14:00Vježbanje Demokracije, talk show
  • 15:00Vijesti, informativni program
  • 15:15Bctv, teleprodaja
  • 15:30Pobjednici, dokumentarni program
  • 16:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 17:00Naša baština, informativni program
  • 17:30Najveći redatelji Hollywooda, dokumentarni program
  • 18:00Halo doktore, informativni program
  • 18:30Vijesti, informativni program
  • 19:00Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 20:00U mreži politike, informativni talk show
  • 21:05Stav, kontakt program uživo
  • 22:10Vijesti, informativni program
  • 22:40U zdrav mozak Summer 8 (12), zabavna emisija
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 02:00Kraj programa1
  • 07:00Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 07:55Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 08:25Stav, kontakt program uživo
  • 09:35Biti perlica , emisija za djecu
  • 10:00Vijesti, informativni program
  • 10:30Bctv, teleprodaja
  • 10:45U zdrav mozak Summer 8 (12), zabavna emisija
  • 11:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 12:00Bctv, teleprodaja
  • 12:15Halo doktore, informativni program
  • 12:45Bctv, teleprodaja
  • 13:00Naša baština, informativni program
  • 13:30Bctv, teleprodaja
  • 13:45Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 14:00U mreži politike, informativni talk show
  • 15:00Vijesti, informativni program
  • 15:15Bctv, teleprodaja
  • 15:30Najbolja zabava, zabavna emisija
  • 16:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 17:00Pobjednici, dokumentarni program
  • 17:30Kulturno D, informativni program
  • 18:00Pogled izbliza, dokumentarni program
  • 18:30Vijesti, informativni program
  • 19:00U zdrav mozak Summer 8 (12), zabavna emisija
  • 19:15Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 19:45Biblijska Istina – Priča o Milosti, vjerski program
  • 20:00Savršeni auto, dokumentarni program
  • 21:05Stav, kontakt program uživo
  • 22:05U prvom planu, informativni program
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 02:00Kraj programa
  • 07:00Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 07:55Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 08:25Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 09:35Biti perlica , emisija za djecu
  • 10:00Vijesti, informativni program
  • 10:30Bctv, teleprodaja
  • 10:45U zdrav mozak Summer 8 (12), zabavna emisija
  • 11:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 12:00Bctv, teleprodaja
  • 12:15Savršeni auto, dokumentarni program
  • 13:15Bctv, teleprodaja
  • 13:30Kulturno D, informativni program
  • 14:00Bctv, teleprodaja
  • 14:15Pobjednici, dokumentarni program
  • 14:30Zvijezde!, dokumentarni program
  • 15:00Vijesti, informativni program
  • 15:15Bctv, teleprodaja
  • 15:30Najveći redatelji Hollywooda, dokumentarni program
  • 16:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 17:00Agroturizam, informativni program
  • 17:30Žurnal, zabavna emisija
  • 18:00Bez kompromisa, informativni program
  • 18:30Vijesti, informativni program
  • 19:00U prvom planu, informativni program
  • 20:00One nastupaju, zabavna emisija
  • 21:05Stav, kontakt program uživo
  • 22:10Vijesti, informativni program
  • 22:40U zdrav mozak Summer 8 (12), zabavna emisija
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 02:00Kraj programa
  • 07:00Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 07:55Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 08:25Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 09:35Pobjednici, dokumentarni program
  • 10:00Vijesti, informativni program
  • 10:30U prvom planu, informativni program
  • 11:30Bctv, teleprodaja
  • 11:45Bctv, teleprodaja
  • 12:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 13:00Agroturizam, informativni program
  • 13:30Bctv, teleprodaja
  • 13:45Bctv, teleprodaja
  • 14:00Vijesti, informativni program
  • 14:15Bctv, teleprodaja
  • 14:30Fio Show, zabavna emisija
  • 17:30Bez kompromisa, informativni program
  • 18:00Život manjina, informativni program
  • 18:30Vijesti, informativni program
  • 19:00Biblijska Istina – Priča o Milosti, vjerski program
  • 19:15Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 20:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 21:00Dečko, dama i Ana , zabavna emisija
  • 22:15Vijesti, informativni program
  • 22:45Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 02:00Kraj programa
  • 07:00Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 08:10Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 08:45Biti perlica , emisija za djecu
  • 09:15Vijesti, informativni program
  • 09:45Bctv, teleprodaja
  • 10:00U mreži politike, informativni talk show
  • 11:00Agrokultura, poljoprivredna emisija
  • 12:00Bctv, teleprodaja
  • 12:15Šibensko-kninske kronike, informativni program
  • 12:45Bctv, teleprodaja
  • 13:00Dalmatina, informativni program
  • 13:30Bctv, teleprodaja
  • 13:45Do cilja, sportski program
  • 14:15Zvijezde!, dokumentarni program
  • 14:30Bctv, teleprodaja
  • 14:45U zdrav mozak Summer 8 (12), zabavna emisija
  • 15:00Zadarske kronike, informativni program
  • 15:30Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 16:30Žurnal, zabavna emisija
  • 17:00Dečko, dama i Ana , zabavna emisija
  • 18:15Kulturno D, informativni program
  • 18:45Život manjina, informativni program
  • 19:15Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 20:00Fio Show, zabavna emisija
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
DOWNLOAD XMLTV